У шаленому ритмі сьогодення гарно організований, цікавий та ефективний відпочинок - це вміння виокремити себе з бурхливих життєвих процесів, яскраво проявити особистість. Аби надати школярам таку можливість, а також на виконання районної Програми розвитку туризму у Здолбунівському районі на 2016-2020 роки, для учнів 5-9 класів Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. було зорганізовано поїздку до Львова. Там, у місті Лева, мандрівку називають словом «Вандлер».


День поїздки видався напрочуд погожим і теплим як для цієї пори року. Це, звісно, додало всім хорошого настрою і впевненості, що Львівщина рада нас зустрічати.
Екскурсії були надзвичайно насиченими і цікавими. Ми прогулялися вузенькими львівськими вуличками, помилувалися затишними «італійськими» двориками, побували в музеї-аптеці, в майстерні шоколаду, в копальні кави, відвідали музей-криївку, пройшлися королівськими палатами, де прослухали дуже цікаву розповідь про їх історію. Також відвідали чотири різних християнських храми - греко-католицький, римо-католицький, православний та вірменський, де теж почули й побачили багато нового для себе.
Пізно ввечері стомлені, але переповнені емоціями і гарними враженнями, ми поверталися додому з відчуттям, що поїздка вдалася на славу.
Тетяна ДЕМЧУК,
голова профкому Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.
На фото: учасники поїздки.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити