Дуже приємно, що до збору допомоги бійцям добровольчих батальйонів долучилося чимало небайдужих краян. Тож вдалося швидко та якісно зібрати найнеобхідніше для наших бійців.
Щиро дякуємо «Рівнефармації» за медикаменти, Миколі Ужвіну та Івану Антонюку за мед, Сергію Гридіну за мед і малюнки, Ігорю Самчуку (ВП «Локомотивне депо Здолбунів») та Ігорю Давидюку (ПАТ «Дікергофф Украї­на») за 2000 і 2500 грн. відповідно на пальне, Вірі Шпак та Людмилі Мороз за в’язані шкарпетки, Світлані Туранкіній за калину, колективам ПрАТ «Іскра» й «Славія» за плівку, Здолбунівським міській та районній радам за пальне.


Висловлюємо вдячність за продукти харчування Валентині Теребійчук, колективам райспоживспілки, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (а також малюнки), Мізоцької спеціальної ЗОШ-інтернату І-ІІ ст., Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 і № 6, КП «Здолбунівводоканал», Дерманського НВК «ЗОШ І ст.-гімназія», жителям Здов­биці, вул. Старомильської у Здолбунові, Наталії Матківській, Марині Гаврильчик, Галині Шебуні.
З повагою
ГО «Здолбунівська сотня самооборони»
та Василь ШОЛОТА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити