Учні Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 у школі не лише отримують міцні знання, а й постійно мають змогу брати участь в оригінальних пізнавальних заходах, котрі готують та проводять педагоги закладу.


Напередодні осінніх канікул наші діти, учні 2-А класу, чудово повеселилися під час спортивного дійства-конкурсу «Ми всі - спортивна сім’я», яке у рамках Тижня ГПД їхній вихователь Руслана Борисівна Вакула підготувала та провела спільно зі вчителем початкових класів Наталією Дмитрівною Артюховою. Захід, у якому активну участь взяли й батьки другокласників, видався динамічним та дуже веселим. Дві команди, «Кошенята» й «Мишенята», змагалися у швидкості й спритності, беручи участь у спортивних конкурсах-естафетах та вік­торині. І дітям, і дорослим дуже сподобалися конкурси-руханки «Нірка», «Ріпка», «Перенеси сметану» та ін. А оскільки у запеклому змаганні все ж таки перемог­ла дружба, то на згадку залишилися гарні світлини і дуже гарний настрій.
Чудово, що наших дітей навчають гуртуватися у колективі, любити спорт та усвідомлювати, що активне життя є запорукою їхнього здоров’я.
Батьки учнів 2-А класу
Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.
На фото: учасники спортивного свята.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити