Тарас КАЗНОДЗЕЙ (зліва) та військовий комісар
Здолбунівського районного військового комісаріату Василь МЕЛЬНИЧУК.

У цей важкий для нашої країни час, коли війна розтягнулася на роки, а північний сусід щоразу демонструє все більшу відірваність від реальності, ми сподіваємося на міць нашої армії та особисту мужність кожного бійця.
Цю мужність українські солдати доводять щодня. І безмежну повагу та захоплення викликають ті, хто попри все готовий ухвалити справж­нє чоловіче рішення і стати на захист країни.
Здолбунівчанин Тарас Казнодзей довів, що не лише здатен у будь-який час долучитися до лав захисників держави, а й взірцево виконувати свої обов’язки. Наприкінці серпня цього року Тараса призвали на навчальні збори до військової частини А1008, яка дислокується у м. Володимир-Волинський Волинської області. Такі навчання відбуваються задля створення військово навченого резерву Збройних сил України.


Під час проходження зборів наш земляк здобув суттєву фахову підготовку за спеціальністю водія - підвізника боєприпасів. До того ж Тарас зумів опанувати низку суміжних спеціальностей, зокрема стрільця, гранатометника. Також пройшов курс стрільб з різних видів стрілецької зброї.
Додому Тарас Казнодзей повернувся з почесною відзнакою за високий професіоналізм. Начальник Генерального штабу Збройних сил України відзначив військовозобов’язаного почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.
Участь у таких зборах дає змогу підготуватися до військової служби, підвищити рівень своїх вмінь та самовдосконалитися. Ми ж можемо пишатися нашим земляком, як і всіма бійцями, які з честю виконали та нині виконують свій конституційний обов’язок. Адже солдати, які є прикладом для наслідування, не лише надихають своєю відданістю, а й дають нам змогу щиро вірити у те, що наша країна вистоїть проти навали ворога.
За інформацією Здолбунівського
районного військового комісаріату.

Comments are now closed for this entry