Цей випадок стався у квартирі Івана Васильовича Бачинського, який нещодавно переїхав з Рівного до Здолбунова і проживає по вул. Шкільній.
Років п’ятнадцять тому він придбав гранітну плиту із зображенням Божої Матері. Нічим особливим ікона не вирізнялася. Але якось, коли він хотів подарувати її одній жінці, прямо на порозі її оселі ікона ніби сама вислизнула із рук Івана Васильовича, впала і розкололася на дві частини. І. В. Бачинський дуже серйозно поставився до цього випадку, вважаючи його особливим знаком. Він забрав ікону назад і, з’єднавши дві її частини, влаштував на чільному місці у своїй квартирі (див. фото).


А напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці ікона, за словами Івана Васильовича, почала сяяти особливим блиском, якого раніше не спостерігалося.
Пояснити цей феномен складно. Однак, відомі багато випадків, коли ікони дивним чином себе проявляють - оновлюються, мироточать, кровоточать та ін. і цим самим утверджують в людях віру, а інколи навіть про щось попереджають. Можливо, сяйво від цієї ікони - один із чудесних проявів божественної сили, який, кажуть, не кожен може бачити.
Вл.інф.
Фото Миколи Погонського.


Comments are now closed for this entry