З 8 по 14 травня цього року на Рівненщині тривав тиждень безпеки дорожнього руху. Серед його основних завдань було й запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

Щоб навчати дітей безпечної поведінки на дорогах, інспектори з дорожнього нагляду сектора превенції Здолбунівського відділення поліції Олександр Ящук та Олег Кучер під час тижня відвідували загальноосвітні заклади району. Побували вони й у Здовбицькій ЗОШ І-ІІІ ст., де провели урок з правової тематики «Безпека на дорозі - безпека життя».
Заняття відбувалось у дружній атмосфері. Поліцейські постійно акцентували увагу школярів на необхідності неухильного дотримання Правил дорожнього руху, розповідали про ситуації, в які найчастіше потрапляють під час дорожнього руху юні пішоходи. Аби учні отримали змогу закріпити набуті в ході уроку знання, працівники поліції організували для них вік­торину. І школярі активно відповідали на її запитання. Наприкінці зустрічі діти казали, що нею дуже задоволені і з нетерпінням очікуватимуть наступної.
- Навчати дітей дотримуватись встановлених правил та норм поведінки на автошляхах, усвідомлювати цінність людського життя необхідно вже з перших шкільних років. Отож, заходи такої тематики поліція організовуватиме для учнів ЗНЗ й надалі, – резюмував тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського відділення поліції Сергій Харковський.
Ярослава НОГАЧЕВСЬКА,
Здолбунівське
відділення поліції.

На фото: під час заняття у Здовбицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry