Національний корпус за сприяння відділу освіти Здолбунівської РДА цьогоріч вперше провів районний етап гри «Сокіл-Джура» у новому форматі.
Загалом Всеукраїнська гра спрямована на розвиток національно-патріотичного виховання молоді. Цього разу учасники з близько 10 шкіл району змагалися за звання найкращого знавця історії, зокрема рідного краю, а також найвитривалішого та найспритнішого під час проходження стилізованої смуги перешкод. Молодь демонструвала навички дій у малому підрозділі та ін.
Попри те, що гра - це змагання, серед учасників панували позитивний настрій і взаємопідтримка.
До слова, гра проходила в історичному місці - в урочищі «Микитові Рови», де свого часу члени Здовбицької сотні УПА протистояли більшовицьким військам.
За інформацією
прес-служби Національного корпусу.

На фото: Учасники районного етапу гри «Сокіл-Джура».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити