У рамках діяльності Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працівники цих установ і Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області 10 квітня побували на території Дерманської Першої, Дерманської Другої сільських та Мізоцької селищної рад.


Так, фахівці Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Нікольченко й О. Романюк і старший дільничний офіцер поліції сектора превенції Здолбунівського ВП Р. Матвейшин провели бесіди за темами «Пропаганда здорового способу життя», «Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі», «Конвенція ООН про права дітей», «Кримінальна відповідальність непов­нолітніх за вчинення правопорушень і злочинів» для учнів 3-11 класів Дерманського й Мізоцького НВК. Також у ці школи передали інформаційні брошури, пам’ятки профілактичного спрямування.
Спеціалісти Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Александрова, О. Кухарчук, Т. Стерник того дня відвідали 12 сімей з дітьми, зокрема сім’ї демобілізованих учасників АТО; ті, котрим призначено допомогу при народженні; які опинилися у складних життєвих обставинах. Родинам надали соціальні послуги.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор
Здолбунівського РЦ СССДМ.
На фото: під час бесіди зі школярами.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити