Депутат Здолбунівської районної ради Олег ЯРІШ біля ФАПу с. Зелений Дуб.

З настанням весни у сільських медичних закладах району втілюють заходи з енергозбереження. На минулій сесії районної ради депутати підтримали бюджетний запит директора Здолбунівського РЦПМД Олега Сумка щодо спрямування 100 тис. грн. з районного бюджету на заміну вікон у ФАПах та амбулаторіях Здолбунівщини.
Як розповів голова Здолбунівської РДА Сергій Конд­рачук, про винесення на розгляд сесії райради проекту рішення щодо виділення кош­тів на заміну вікон у медустановах нашого краю неодноразово клопотали окремі депутати районної ради.


- До мене звертався депутат районної ради від населених пунктів Будеразької сільської ради Олег Яріш з проханням включити в проект рішення кошти на заміну вікон у ФАПі с. Зелений Дуб. Адже це найвіддаленіше село нашого району, і люди повинні отримувати там меддопомогу в комфортних умовах. А депутат від Бущі Володимир Нечипорук ще торік говорив про необхідність заміни вікон у ФАПах с. Буща та Борщівка. Тож зараз там тривають відповідні роботи. У Гільчанській амбулаторії частину вікон замінили в минулому році. А днями разом з депутатом райради від населених пунктів Урвенської сільської ради Володимиром Балабатом ми на місці оцінили обсяг робіт із заміни вікон, на які не вистачило коштів у 2016-му, - повідомив голова РДА.
Очільник району зазначив, що найближчим часом планується повністю або частково замінити вікна у ФАПах с. Цурків і Мала Мощаниця та у міській амбулаторії ЗПСМ № 4.
- Нещодавно мені потрапив до рук звіт колишнього керівництва району про роботи, проведені в районі у 2011 році в галузі охорони здоров’я. Там йшлося про заміну 11 вікон у двох відділеннях Здолбунівської ЦРЛ. І це протягом цілого року! Натомість торік лише у ЦРЛ замінено на енергоощадні 80 вікон. Після проведених робіт, про які наразі йдеться, на Здолбунівщині фактично не залишиться ФАПів та амбулаторій у селах зі старими, не енергоощадними, вікнами. Виняток - об’єкти, які потрапили до переліку тих, де проведуть реконструкцію за кошти Світового банку, а таких в районі загалом 6. Також в окремих медустановах ми вирішили не замінювати вікон у тих кабінетах, де не здійснюють прийому пацієнтів, - розповів Сергій Кондрачук, зазначивши, що розвиток медицини, зміцнення матеріально-технічної бази медзакладів є одним з пріоритетних завдань для районної влади.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry