До 203-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Івачківській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся конкурс читців-декламаторів. Метою цього заходу було навчити дітей слухати поезію і розуміти мудрість великого Кобзаря, усвідомити свою відповідальність за долю України.
Конкурсантів розділили на дві вікові категорії, і відповідно до цього оцінювали їхні виступи. Переможцями стали учениця 2 класу Вікторія Сіра та учениця 9 класу Марія Мельничук. Наприкінці конкурсу всі учні та вчителі нашої школи разом прочитали Шевченкову пое­зію «Мені однаково, чи буду…».
Крім того, вихованці Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. взяли участь у міжнародному флешмобі Global Shevchenko: під час екскурсії до міста Рівне сфотографувалися біля пам’ятника поету і опублікували ці світлини на офіційній сторінці флешмобу у соцмережі «Фейсбук».


А майбутні випускниці, учениці 9 класу, поповнили шкільну постійно діючу виставку, присвячену Т. Шевченку, своїми роботами - вишитими висловами з поезій Кобзаря.
Дев’ятого березня у школі представили літературно-музичну композицію «На Чернечій горі» за участю усіх наших учнів.
Як ілюстрація до цих заходів у навчальному закладі діє книжково-ілюстративна виставка «Тарас Шевченко наш. Він для усіх століть», яку підготували у публічно-шкільній бібліотеці.
Ірина МЕЛЬНИЧУК,
педагог-організатор
Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry