З 8 листопада відповідно до законодавства України відкрито полювання на хутрових звірів, яке триватиме до 31 січня 2010 року включно.
Цьогоріч встановлено такі норми відстрілу дичини: по одному зайцю-русаку на день полювання, лисиці – не лімітовано. Навпаки, у зв‘язку з великою популяцією червоної лисиці, прохання до мисливців організувати повсюдний відстріл цих тварин. При цьому особливу увагу слід звернути на те, що в даний час червона лисиця може бути хворою на сказ.
Районна організація УТМР звертає увагу своїх членів на необхідність суворого дотримання правил безпеки при полюванні, а також на заборону полювання у відтворюючих ділянках, до яких належать урочища Новомильськ, Копитків, Кунин, Звіринець (с. Півче), Нараєво, а також
угіддя, що знаходяться в межах адмінтериторій Бущанської, Новомощаницької та Маломощаницької сільських рад.
Слід пам‘ятати, що забороняється індивідуальне та групове полювання на хутрового звіра в суцільних лісових масивах загальною площею понад 200 гектарів, а також полювання з собаками не мисливських порід та мисливськими собаками, на яких відсутні паспорти з відміткою про допуск до полювання у цьому сезоні.
Зрозуміло, що відповідні документи на право полювання повинні мати при собі усі мисливці.
Єдиним днем полювання є неділя.
Василь Кельник,
голова районної організації УТМР.


Comments are now closed for this entry