У ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулися загальноучилищні батьківські збори. Їх порядок денний включав низку важливих питань, основним з яких було «Організація навчально-виробничого та виховного процесу». Заступники директора училища підбили підсумки зроб­леного в цьому напрямку за останній рік. Директор навчального закладу Р. І. Шевчук проінформував присутніх про використання спонсорських коштів, зазначивши, що завдяки їх залученню вдалося чимало здійснити для вдосконалення навчально-матеріальної бази училища і створення умов для якісного навчання та набуття професійної майстерності його вихованцями.
Так, уже три роки поспіль училище на першому місці серед ПТНЗ Рівненщини за комп’ютеризацією та впровадженням ІКТ у навчально-виробничий процес. І попри складні часи, що настали зараз для профтехосвіти, надалі працюватиме над покращенням підготовки своїх учнів. До речі, кращим з них на зборах вручили грамоти, а найрезультативнішим спортсменам ВПУЗТ і призерам конкурсів професійної майстерності - ще й цінні подарунки.


Традиційно наприкінці зборів відбувся тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Подарували приємні миті присутнім у залі естрадні пісні у виконанні учасників гурту «Мереживо» (кер. В. В. Коломис). Не менш захоплюючими були й номери духового оркес­т­ру (кер. В. В. Денисюк) та
оркестру народних інструментів на чолі з О. Й. Ткачиком. Вкотре вразив усіх своєю оригінальністю та феєричним шоу колектив барабанщиць «Ритми планети» (кер. М. В. Галас).
Методист Рівненського навчально-естетичного центру
Л. М. Сидорчук вручила Подяку за розвиток художньої самодіяльності директору училища
Р. І. Шевчуку.
Таланти своїх дітей батьки учнів мали змогу оцінити, переглядаючи виставки робіт учасників гуртка «Вишивайка» (кер. Н. А. Поліщук), зразків слюсарного інструменту, виготовлених на уроках виробничого навчання, а також нагород училища.
В організації та проведенні зборів посприяла директор Здолбунівського будинку культури цементників Н. В. Давидюк.
За інформацією,
наданою ДНЗ
«Здолбунівське ВПУЗТ».

Comments are now closed for this entry