Щороку двадцять першого лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Наша, українська, мов безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'їна, прекрасна і барвиста, наче веселка. Не можна її не шанувати, не захоплюватись нею, виплеканою народом у віках. Тож у день свята у Здолбунівській районній біб­ліотеці для дітей та юнацтва організували літературну годину «Дзвени струмочком, рідна мово».


Про невичерпні багатства української мови розповіли ведучі - працівники бібліотеки Л. О. Москалюк та О. С. Літковська.
Активними учасниками заходу були учні 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (класний керівник Т. Б. Бурець). Діти читали вірші, гуморески, розповіли легенду про пісню і казку про мову. Вони відгадували загадки, складали прислів’я, а також взяли участь у конкурсі «Допиши вірша».
Бібліотекар школи Л. К. Мельничук прочитала вірш «Коли забув ти рідну мову». А наприкінці літературної години прозвучала пісня «Мова єднання» у виконанні Даші Марухи і Ані Шевчук.
Усі присутні мали можливість переглянути книжкову виставку «Живи, прекрасне наше Слово», яку організували працівники біб­ліотеки.
Людмила МОСКАЛЮК,
провідний бібліотекар
Здолбунівської РБДЮ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити