повернулися з обласного змагання «Учитель року-2017» педагоги району

Богдан КОНДРАТЮК (зліва) та голова
Рівненської обласної ради Микола ДРАГАНЧУК.

Днями ми вкотре переконалися, що на Здолбунівщині працюють досвідчені та креативні освітяни, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність та якісно готувати учнів до майбутнього дорослого життя.
Адже, за підсумками обласного конкурсу «Учитель року-2017», переможцем у номінації «Інформатика» став Богдан Кондратюк з Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., а вчитель біології Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Людмила Михайлова у номінації «Біо­логія» увійшла до четвірки кращих та стала лауреатом конкурсу.
Загалом у конкурсних змаганнях взяли участь 60 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів області, які змагалися у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Початкова освіта», «Інформатика» та «Музичне мистецтво». Протягом чотирьох днів учасники конкурсу демонстрували свої педагогічний досвід та вміння, захищаючи навчальні проекти, проводячи майстер-класи, здійснюючи експертну оцінку підручників та ін. Результати конкурсу оголосили 12 лютого. Відзнаки кращим педагогам Рівненщини вручили голова обласної ради Микола Драганчук і заступник голови облдерж­адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, побажавши переможцям подальших успіхів вже на всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться у березні.
Наші земляки, яким вдалося досягти чудових результатів у змаганні з педагогічної майстерності, стверджують, що такі здобутки є, насамперед, наслідком колективної праці. Богдан Кондратюк, який у Бущанській ЗОШ І-ІІІ ст. працює вже 8 років, переконаний, що саме командна робота його рідного колективу стала запорукою успіху.


- Вважаю, що педагога багато у чому формує середовище, тому моя перемога – це перемога і колективу Бущанської школи, і освітян Здолбунівщини загалом. Конкурс був непростим, але цікавим, тож вдалося здобути неоціненний досвід. Відбір тривав протягом чотирьох днів. У номінації «Інформатика» змагалися 17 конкурсантів - троє чоловіків та чотирнадцять жінок. А до останнього туру нас вийшло четверо: окрім мене ще троє жінок-педагогів. Усі колеги - гідні суперники, але й змагання були непростими. Тож переміг у чесній боротьбі, - розповів Богдан Кондратюк.
А для Людмили Михайлової, яка здобула диплом лауреата конкурсу «Вчитель року-2017», поштовхом до участі у змаганнях стала підтримка адміністрації Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, а також її наставниці – вчителя біології Марії Степанюк.
- Враження від участі в конкурсі лише позитивні і дуже яскраві. Сподобалися й організація заходу загалом, і ставлення журі до конкурсантів. Хоч, звісно, було нелегко, адже протягом двох турів змагань довелося мобілізувати зусилля та активно працювати. Особливо складним завданням стало останнє – проведення конкурсного уроку, тему якого дізналася лише напередодні. Тож довелося понервуватися, зате такий досвід ні з чим не порівняєш, - вважає Людмила Михайлова.
Тож нашими педагогами справді потрібно пишатися. І, звісно, побажати їм подальших здобутків та справжнього задоволення від своєї складної, але дуже потрібної професії.
Марина СТЕПАНЮК.
Фото з сайту
Рівненської обласної ради.

Comments are now closed for this entry