Підбито підсумки конкурсу на кращу книжку-саморобку “Моя маленька батьківщина”, організованого районною бібліотекою для дітей та юнацтва для читачів публічно-шкільних та публічних бібліотек-філій району.
До кращих конкурсних робіт юних користувачів книгозбірень увійшли ті, що стали своєрідним поєднанням творчості, знань, любові до книги та рідної землі. Вони вміщують твори різних жанрів, відрізняються за технікою виконання, художнім оформленням. Це і збірки віршів та легенд, історико-документальні розвідки і сповнені щирості та сердечної теплоти розповіді про своє село та його мешканців, роботи колективні та окремих авторів.
Чимало творчих зусиль приклала до створення книжечки “Моя маленька батьківщина” активна читачка та постійна учасниця масових заходів для дітей Кунинської ПШБ Марійка Овдіюк. Дівчинка має проблеми із здоров’ям, навчається за індивідуальним планом, але ініціативу бібліотекарів підтримала з великим ентузіазмом і розповіла про історію с. Кунин. Докладніше одну з невід’ємних сторінок останньої, а зокрема історію сільської “Просвіти”, розкрила у своїй конкурсній роботі землячка Марійки Анастасія Вакольчук.
Серед відзначених журі читацьких робіт і однойменний з конкурсом збірник віршів учнів Дерманського НВК, книжка за авторством Р. С. Броякової “Легенди рідного краю” (с. Нова Мощаниця), представлена Ільпінською ПШБ збірочка “Люблю тебе, мій рідний краю, дарую свій талант тобі…”. Найкращою ж визнано представлену на конкурс публічною бібліотекою-філією с. Богдашів книжку-саморобку Наталії Філіпчук “Село моє – маленька батьківщина”.
Як зазначили організатори, подібне творче змагання для читачів буде проводитись і в наступному році. Хотілося б, щоб юні користувачі книгозбірень були активнішими, адже участь у конкурсі – це можливість проявити свої таланти, долучитись до цікавої справи, а, можливо, і відкрити у собі нові здібності.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото:
кращі роботи читачів-конкурсантів.

Comments are now closed for this entry