У центральній районній лікарні останнім часом відбулося чимало змін на краще

Минулого тижня представники керівництва району побували у Здолбунівській ЦРЛ та «проінспектували», що змінилося у цьому закладі останнім часом. Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та його заступник Микола Орлов переконалися, що заклад змінюється швидко, і новації - лише на краще.
Зокрема за кошти, виділені з районного бюджету, суттєво поліпшено матеріальну базу ЦРЛ: замінено близько 80 вікон на сучасні, енергоощадні. Окрім того, придбано потрібне для лікарні обладнання - імуноферментний аналізатор та мікропланшет до нього. Загальна вартість цього устаткування - 128,4 тис. грн., придбали його через систему електронних закупівель «Prozorro». З допомогою закупленого пристрою вдається значно поліпшити діагностику деяких складних захворювань.

 


Головний лікар закладу Владислав Сухляк провів для гостей «екскурсію» відділеннями лікарні, у більшості з яких уже виконано ремонти, або ж вони відбуваються нині.
- Зміни у закладі справді вражають. І позитив у тому, що на покращення стану відділень використовують переважно не бюджетні кошти, а фінансування, залучене з інших джерел. Це - кошти спонсорів, меценатів, благодійних організацій, - зазначив Сергій Кондрачук.
До речі, як повідомив Владислав Сухляк, у найближчих планах - проведення ремонту фасаду приміщення пологового відділення та ремонтних робіт у приймальному відділенні ЦРЛ.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry