З нагоди цієї річниці 12 червня в клубі села відбулося свято. З днем народження села привітала усіх присутніх начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Е. Стеценко. Голова сільської ради Р. Кравець з вдячністю побажав односельцям Божого благословення, а Україні - мирного неба, духовного і економічного процвітання. З вітальним словом до сельчан звернулась також Н. Алексійчук - представник ТОВ «Агро-консалт АВ» (кер. - Алекс Волтерс).
Захід розпочався з літературно-музичної композиції у виконанні дітей-учасників гуртка художнього читання клубу с. Стеблівка. Учасниці жіночого вокального ансамблю виконали пісню «Молитва за Україну».


Хвилиною мовчання глядачі вшанували усіх, хто в різні роки загинув за незалежність України.
Аматори дарували пісні воїнам-землякам, які брали участь в АТО, та їхнім матерям.
Перед односельчанами виступив представник роду поетів зі Стеблівки В. Петрук, який розповів про походження та історію села, а жіночий вокальний ансамбль виконав «Пісню про рідне село» на його слова. У дарунок літератору, а йому цьогоріч виповнилося 65, самодіяльні артисти виконали інсценізацію «Дві куми».
Зі сцени лунали привітання усім іменинникам, які народилися у цьому місяці, подарунком для них стала пісня «На зорі мене, мамо, збуди», яку виконали Т. Голуб і С. Махамуха. Також ведучі згадали усіх, від найменшого до найстаршого, ювілярів і багатодітні сім’ї й родини, які саме цього дня святкували річниці подружнього життя.
Наприкінці свята О. Банацька прочитала гумореску «Хазяїн», а завершилось воно представленням водевілю «Хто сміється, тому не минеться».
Усі присутні також мали змогу переглянути виставку «Стеблівка, на карті маленька краплинка», яку підготувала завідуюча бібліотекою А. Вільчик, і відвідати народознавчу світлицю в сільському клубі, де представлені унікальні експонати, яким понад 100 років.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
директор Здолбунівського РБК.

Comments are now closed for this entry