Святково вбрані школярі, усміхнені обличчя, безліч квітів, жовто-блакитні кульки в руках випускників та чудова сонячна погода – таким було свято Останнього дзвоника у Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3.
Привітати цьогорічних випускників прийшли й ті, хто навчався в цій школі багато років тому, але не забув про неї і донині. Олександр Андріюк, голова районної організації Аграрної партії України, депутат Здолбунівської районної ради, а зрештою - випускник Здолбунівської школи № 3, користуючись нагодою, привітав одинадцятикласників, весь учнівський колектив та педагогів із завершенням навчального року. Слова вітання й вдячності були адресовані і батькам школярів, які всіляко сприяють зміцненню матеріальної бази навчального закладу, багато зусиль докладають для виховання дітей.


Не тільки щирі вітання та побажання отримали школярі від Олександра Мойсейовича в цей день. Приємним сюрпризом стала і презентація повних комплектів спортивної форми для дів­очої та юнацької волейбольних команд, подарованих юним спортсменам. Ця подія - продовження проекту “Відкриття спортивної зали після тривалого ремонту”, до реалізації якого Олександр Андріюк був безпосередньо причетним. У своєму виступі Олександр Мойсейович зауважив, що втілення проекту триває, і попереду – доукомплектування спортзали сучасним інвентарем, обладнанням, знаряддям тощо. Адже заняття спортом, гартування здоров’я дітей – це запорука стабільного і щасливого майбутнього. І дбати про це треба вже сьогодні.
Леся ЧЕРНИШ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити