У рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівці цих установ 17 травня побували у Мізоцькій школі-інтернаті та Дерманському НВК, де провели низку заходів для учнів 5-10 класів. Зокрема, лекцію «Попередження ксенофобії в молодіжному середовищі», бесіду «Поняття Конституції як основного закону», тренінг «Булінг (жорстоке поводження) в молодіжному середовищі», профілактичну ігротеку «Здорові діти на здоровій планеті» та відеолекторій «Права і обов’язки дітей». У школи було передано різноманітні інформаційні брошури та пам’ятки.


На виїзді з дітьми працювали директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова та провідний спеціаліст-юрисконсульт цього ж центру Оксана Александ­рова, головний і провідний спеціалісти Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Нікольченко і Ольга Романюк, координатор молодіжних проектів громадської організації центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксана Салівончик. Також фахівці відвідали 6 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, які проживають на території Мізоцької селищної й Дерманської Другої сільської рад, у тому числі родину, де виховується дитина-інвалід та сім’ю загиблого учасника АТО.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського РЦ СССДМ.
На фото: під час роботи зі школярами.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити