Колектив редакції газети «Нове життя» запрошує здолбунівських шахістів взяти участь у бліц-турнірі пам’яті колишнього редактора видання і великого шанувальника шахів Михайла Степановича Сергієнка.
Багато років тому саме він став ініціатором проведення шахового бліц-турніру на призи нашої газети, організатором змагань. Згодом турнір набув статусу традиційного - щорічного. Ще пізніше, вже коли Михайло Степанович відійшов у Вічність, традицію відновив тодішній головний редактор видання Володимир Васильович Дрозюк. Шахові бліци проводились в редакції у 2010 і 2011 роках. Та з плином часу, змінами в житті краї­ни, району і самої редакції організація змагань якось «випала» з поточних планів. І все ж наші кращі традиції мають жити, впевнений колектив «Нового життя». Отож, власне, робимо спробу одну з них повернути у співпраці з Рівненською обласною федерацією шахів.
Шаховий бліц-турнір пам’яті Михайла Степановича Сергієнка відбудеться 3 червня 2016 року у приміщенні редакції газети «Нове життя» за адресою: м. Здолбунів, вул. Лесі Українки, 6. Початок змагань о 10.45, реєстрація учасників - з 10.00 до 10.30.
Турнір проводитиметься за круговою системою. Контроль часу - 5 хвилин + 5 секунд на хід до кінця партії кожному учаснику. Переможців буде визначено за найбільшою кількістю набраних очок. По закінченні змагань відбудеться церемонія нагородження володарів трьох призових місць.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити