Колектив редакції газети «Нове життя» запрошує здолбунівських шахістів взяти участь у бліц-турнірі пам’яті колишнього редактора видання і великого шанувальника шахів Михайла Степановича Сергієнка.
Багато років тому саме він став ініціатором проведення шахового бліц-турніру на призи нашої газети, організатором змагань. Згодом турнір набув статусу традиційного - щорічного. Ще пізніше, вже коли Михайло Степанович відійшов у Вічність, традицію відновив тодішній головний редактор видання Володимир Васильович Дрозюк. Шахові бліци проводились в редакції у 2010 і 2011 роках. Та з плином часу, змінами в житті краї­ни, району і самої редакції організація змагань якось «випала» з поточних планів. І все ж наші кращі традиції мають жити, впевнений колектив «Нового життя». Отож, власне, робимо спробу одну з них повернути у співпраці з Рівненською обласною федерацією шахів.
Шаховий бліц-турнір пам’яті Михайла Степановича Сергієнка відбудеться 3 червня 2016 року у приміщенні редакції газети «Нове життя» за адресою: м. Здолбунів, вул. Лесі Українки, 6. Початок змагань о 10.45, реєстрація учасників - з 10.00 до 10.30.
Турнір проводитиметься за круговою системою. Контроль часу - 5 хвилин + 5 секунд на хід до кінця партії кожному учаснику. Переможців буде визначено за найбільшою кількістю набраних очок. По закінченні змагань відбудеться церемонія нагородження володарів трьох призових місць.

Comments are now closed for this entry