Прощання з Букварем – зворушливе свято, на якому першокласники прощаються зі своїм найпершим і головним підручником. Здається, тільки вчора прийшли до Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст. на Перший дзвоник, а вже закінчують перший клас Вікторія Атаманюк, Михайлик Христюк, Іринка Дмитрук, Ілля Тихончук (на фото). Нині діти вже самі читають казки, оповідання й вірші, що підтверджує й активне відвідування ними шкільної бібліо­теки.
Урочисто й цікаво проходило прощання з Букварем у наших школяриків. На святкове дійство зібралися також батьки і рідні першокласників, вчителі, учні.
Діти не тільки розповіли, як вони Буквар вивчали, а й заспівали чимало веселих пісень. У гості до першокласників завітали Читанка, Математика, Рідна мова, казкові персонажі і, звісно, Букварик. Тепла атмосфера, жарти, веселі пісеньки й загадки нікого не залишили байдужим.


Дякували першачки і своїм батькам та першій вчительці - Валентині Мефодіївні Шелест. Адже саме вони розділяли їхні перші невдачі, радощі й перемоги, вчили доброму і корисному, а головне - любити свою рідну мову й Україну.
Під час свята першачків привітали та вручили їм невеличкі, але знакові, подаруночки директор школи Раї­са Мефодіївна Чаюк та учні 4 класу.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар
Маломощаницької ПШБ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити