моя покупка.

Сумніваюся, що хтось з нас під час закупів надто придивлятиметься до такого дріб’язкового товару, як сірники. А, виходить, варто. Бо, як виявилось, зараз, коли на Сході триває фактично війна з РФ, у Здолбунові запросто можна придбати крам від окупанта.
Сама неочікувано втрапила на «гачок» двічі, придбавши сірники в одному з кіосків на ринку «Катеринівський». Коли це трапилось уперше, обурилась і «списала» на випадковість. Та нев­довзі разом з іншими товарами там же знову купила сірники. І... знов, як виявилось, російські! Щоправда «замасковані» під патріотичні відповідними малюнками й написами.
Вирішила надалі бути пильнішою, що раджу й іншим краянам. Адже асортимент усілякої продукції на прилавках місцевих торгових точок на сьогодні дуже широкий, а от гарантій, що в ньому немає подібних «гачків», мабуть, таки жодних.
Не дає спокою наступне: про те, що сірники ці російського походження, свідчать штрих-код РФ і точна адреса виробника на коробці. Певно, й у відповідних документах підприємці українські їх бачили, як і на самому товарі при закупці. Бачили, але купували, а тепер продають... Незважаючи на прийняті в районі і місті постанови влади про заборону торгівлі російськими товарами. І попри те, що цим сприяємо ворогові. Виходить, парадокс: декларуємо одне, а робимо інше?
Зовсім не маю на меті применшити чи знівелювати внесок людей бізнесу у волонтерську справу на допомогу нашій армії, чи образити їх.
Але ж і факт є фактом. Прикро...
Олена СНІЖНА.

Comments are now closed for this entry