Війна на Сході України внесла свої жорсткі корективи у життя трудового колективу ремонтного вагонного депо Здолбунів. Наші вагонники були мобілізовані та пішли зі зброєю в руках захищати єдність і незалежність держави.
Нещодавно колектив зустрічав демобілізованих колег, а також тих, хто прийшов у чергову відпустку: Олексія Луцишина, Юрія Киричука, Андрія Чубка. На зус­тріч завітали також голов­ний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Здолбунівської райдержадміністрації Тарас Олійник, здолбунівчанин Олександр Повстанський.


Радісною та дуже зворушливою була ця зустріч. «Своїх» зустріли у депо як героїв. По-батьківськи щиро вів дружню бесіду з солдатами-залізничниками начальник депо Йосип Володимирович Гаврищак. Присутні адресували гостям слова поваги та вдячності, а ще були міцні чоловічі обій­ми та рукостискання. Керівництво депо, друзі, колеги постійно тримали зв’язок з усіма хлопцями і дуже хвилювалися, коли надходила інформація про активізацію бойових дій у тих місцях, де несли службу залізничники. Особливо ж тривожилися за Петра Єрошевича, електро­зварника ручного зварювання, який перебував у полоні бойовиків більше року. На щастя, доля та зусилля добрих людей подарували йому 15 березня довгоочікувану свободу.
Указ Президента Украї­ни про демобілізацію став для всього колективу депо справжнім святом. А щире бажання бійців працювати далі, продовжуючи залізничні династії, свідчить, що у цьому прекрасному колективі трудяться справжні пат­ріоти.
Тамара ДОЛІНСЬКА,
м. Здолбунів.
На фото: учасники зустрічі.

Comments are now closed for this entry