Рішення Здолбунівської районної ради від 20 квітня 2016 року за № 86

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради районна рада вирішила:
1. Реформувати редакцію Здолбунівської районної газети «Нове життя» шляхом виходу Здолбунівської районної ради зі складу співзасновників з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
2. Співзасновникам редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя» у місячний термін з моменту надходження пропозиції трудового колективу редакції про спосіб реформування редакції надіслати клопотання центральному органу виконавчої влади у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сфері для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих ЗМІ.
3. Це рішення у місячний строк з дня його прийняття опублікувати у газеті «Нове життя».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М. В.).
Голова Здолбунівської
районної ради
Олег ДАЦЮК.

Comments are now closed for this entry