Розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 20 квітня 2016 року за № 192

Відповідно до статті 6 Закону Украї­ни «Про місцеві державні адміністрації», статті 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», розглянувши пропозицію трудового колективу редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя» стосовно способу реформування:
1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації, редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя», з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
2. Відділу економічного розвит­ку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації надіслати це рішення до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державного комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерства юстиції України) та трудовому колективу редакції.
3. Редактору редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя»:
3.1 Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.
3.2 Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».
4. Розпорядження у місячний строк з дня його прийняття опублікувати у районній газеті «Нове життя».
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Орлова М. В.
Голова Здолбунівської
райдержадміністрації
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry