Розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 20 квітня 2016 року за № 192

Відповідно до статті 6 Закону Украї­ни «Про місцеві державні адміністрації», статті 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», розглянувши пропозицію трудового колективу редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя» стосовно способу реформування:
1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації, редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя», з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
2. Відділу економічного розвит­ку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації надіслати це рішення до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державного комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерства юстиції України) та трудовому колективу редакції.
3. Редактору редакції Здолбунівської районної газети «Нове життя»:
3.1 Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.
3.2 Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».
4. Розпорядження у місячний строк з дня його прийняття опублікувати у районній газеті «Нове життя».
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Орлова М. В.
Голова Здолбунівської
райдержадміністрації
Сергій КОНДРАЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити