У Здолбунові на стадіоні «Локомотив» відбулися футбольні поєдинки на першість Рівненської області. Шостого травня в 13 турі зустрічались «Гімназія-ДЮСШ» (м. Здолбунів) і ОДЕК (смт Оржів) у двох вікових групах учасників дитячої юнацької футбольної ліги.
Молодші юнаки-гімназисти закінчили гру з принизливим рахунком - 0:4, поступившись одноліткам з Оржева. Старші юнаки «Гімназії-ДЮСШ» так і не змогли відкрити рахунок, і матч завершився нульовою нічиєю.


У 14 турі, 10 травня, наші молодші футболісти грали з юнаками ДЮСШ (с. Оженин - м. Острог), а інші мали грати з КДЮСШ (Березне). Молодші юнаки у поєдинку забили 7 м’ячів, проте отримали перемогу з рахунком 4:3. Три голи належать Дмитру Довгальцю, один – Петру Цецюрі. Голи у власні ворота забили Роман Хмель, Влад Радчук та Віталій Панюк. На матч зі старшими юнаками гості з Березного не прибули, тому їм зарахована технічна поразка – 3:0.
У наступних, 15 і 16 турах, братимуть участь лише наші молодші юнаки і проведуть матчі у гостях: 16 травня - з командою «Стандарт-Онікс» (м. Рівне), а 23 травня - з «Хіміком» (м. Рівне).
Старші юнаки «Гімназії-ДЮСШ» візьмуть участь у поєдинку аж 27 травня, у 17 турі. Прийматимуть на своєму полі команду ДЮСШ з смт Гоща. Це буде їхній останній матч у групі «Центр». Того ж дня з гощанцями зіграють і молодші юнаки.
В останньому, 18 турі, 31 травня вони також завершать ігри в групі, на виїзді - з командою НВК № 26 «Верес-2003» (м. Рівне).

* * *
У суботу, 7 травня, футболісти «Волинь-Цемент»
(м. Здолбунів) у другому турі чемпіонату Рівненської області з футболу в першій лізі провели перший домашній матч, зустрівшись з ФК «Млинів». Після невдалої гри на виїзді в м. Сарни, де наші юнаки і дорослі футболісти поступились «Маяку» з принизливим рахунком 0:5, здолбунівчани і на власному полі не змогли протистояти гостям з Млинова. Юнаки програли поєдинок з рахунком 1:4, а дорослі – 0:3.
Володимир ГРОГОЛЬ,
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry