Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІ ст. № 7 відбулася вистава «Червона шапочка». Оскільки педагоги закладу цікаво та всеохоплююче викладають англійську мову, то й постановку учні 3-Б класу озвучили саме цією іноземною мовою.
Підготовка до виступу зайняла тривалий час, тож навчальний процес у цей період був дуже цікавим. Юні актори прагнули добре підготуватися до виступу, тому уважно слухали настанови вчителів, уміло і швидко запам’ятовували тексти англійською. Саме тому процес навчання став ще ефективнішим та успішнішим. Згодом у цьому мали змогу переконатися вчителі, батьки та всі глядачі.
Варто відзначити рівень підготовки постановки вчителями та учнями. Вистава вирізнялася якісним музичним оформленням, вдалою підготовкою декорацій та костюмів. Висловлюємо подяку викладацькому складу, зокрема вчителям англійської мови Ірині Михайлівні Калашник та Ірині Сергіївні Рощенко. А також дякуємо усім, хто допоміг у підготовці: директору закладу Валентині Яківні Панчук, класному керівнику Тетяні Миколаївні Іващук та усім батькам і діт­кам.
Маємо надію, що події такого масштабу у школі відбуватимуться ще частіше, а педагоги і далі ініціюватимуть використання інтерактивних та пізнавальних методів навчання.
Батьки учнів 3-Б
класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІ ст. № 7.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити