спілкувалися учасники Координаційно-консультативної ради

Повноваження сільських рад у сфері соціального захисту населення обговорили цього тижня учасники Координаційно-консультативної ради при голові районної ради.
Під час заходу під головуванням очільника Здолбунівської районної ради Олега Дацюка керівники територіальних громад поспілкувалися про доволі широке коло питань: від перспектив підключення населених пунктів району до безлімітного Інтернету до змін у пенсійному законодавстві та можливостей працевлаштування населення.
Про оподаткування пенсій, зміни у призначенні пенсійних виплат за вислугу років для працівників освітньої, медичної, соціальної сфер та ін. розповіла заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі Наталія Лещенко. Спеціаліст також зазначила, що цьогоріч очікується збільшення пенсійного віку для чоловіків до 62 років. Натомість анонсованої у деяких засобах масової інформації можливості виходу на пенсію жінкам, яким виповнилося 55 років, і які мають трудовий стаж 35 років та більше, законодавство не передбачає.
Питання соціального захисту багатодітних сімей, внутрішньо переміщених дітей без супроводу законних працівників висвітлили спеціалісти управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА, а про особливості спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи РЦЗ та органів місцевого самоврядування щодо інформування незайнятого населення та безробітних розповів учасникам заходу директор РЦЗ Сергій Бабич.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити