з професії «Помічник машиніста електровоза»

На базі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза». Захід розпочався з урочистого шикування, під час якого присутні мали змогу привітати конкурсантів - учнів групи № 4 Віталія Андріюка, Михайла Байду, Володимира Власюка, Ігоря Дударя та Олександра Корнійчука. У церемонії відкриття конкурсу брали участь директор навчально-методичного центру професійно-техніч­ної освіти у Рівненській області Валентина Бондарчук та методист центру Петро Годунко.
Конкурс проводився в два етапи – перевірка теоретичних знань та практичне завдання. Перевірка теоретичних знань відбувалась у вигляді тестових завдань з використанням комп’ютерів. Практичне завдання передбачало оформлення довідки, визначення розміщення писців на швидкостемірі, перевірку колісних пар у відповідності до вимог правил технічної експлуатації та ін., і його учасники виконували на території виробничої дільниці локомотивного депо станції Здолбунів.


Усі конкурсанти достойно справились із завданнями. А компетентне журі у складі начальника локомотивного депо Ігоря Самчука, машиністів-інструкторів локомотивних бригад Віктора Сопронюка і Миколи Лисяка визначило переможців конкурсу. Ними стали: Володимир Власюк – I місце, Ігор Дудар – II місце, Михайло Байда – III місце. Цих учнів відзначено грамотами і цінними подарунками управління освіти і науки Рівненської ОДА. Їх вручив під час урочистого закриття заходу заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти цього управління Петро Коржевський.
Володимир Власюк представлятиме Рівненську область у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який проходитиме на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.
Микола ПАВЛЮК,
заступник директора
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Comments are now closed for this entry