з професії «Помічник машиніста електровоза»

На базі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії «Помічник машиніста електровоза». Захід розпочався з урочистого шикування, під час якого присутні мали змогу привітати конкурсантів - учнів групи № 4 Віталія Андріюка, Михайла Байду, Володимира Власюка, Ігоря Дударя та Олександра Корнійчука. У церемонії відкриття конкурсу брали участь директор навчально-методичного центру професійно-техніч­ної освіти у Рівненській області Валентина Бондарчук та методист центру Петро Годунко.
Конкурс проводився в два етапи – перевірка теоретичних знань та практичне завдання. Перевірка теоретичних знань відбувалась у вигляді тестових завдань з використанням комп’ютерів. Практичне завдання передбачало оформлення довідки, визначення розміщення писців на швидкостемірі, перевірку колісних пар у відповідності до вимог правил технічної експлуатації та ін., і його учасники виконували на території виробничої дільниці локомотивного депо станції Здолбунів.


Усі конкурсанти достойно справились із завданнями. А компетентне журі у складі начальника локомотивного депо Ігоря Самчука, машиністів-інструкторів локомотивних бригад Віктора Сопронюка і Миколи Лисяка визначило переможців конкурсу. Ними стали: Володимир Власюк – I місце, Ігор Дудар – II місце, Михайло Байда – III місце. Цих учнів відзначено грамотами і цінними подарунками управління освіти і науки Рівненської ОДА. Їх вручив під час урочистого закриття заходу заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти цього управління Петро Коржевський.
Володимир Власюк представлятиме Рівненську область у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який проходитиме на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.
Микола ПАВЛЮК,
заступник директора
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити