планують облаштувати у Бущі

У селі Буща є справжня міні-футбольна команда. А от хорошого стадіону, де б хлопці могли тренуватися та приймати суперників, досі немає. Тому бущанці гуртом взялися виправляти це недопрацювання. Як розповіла голова тамтешньої сільської ради Ірина Парфенюк, за умови, якщо громаді вдасться перемогти з проектом облаштування спортмайданчика у конкурсі підтримки та розвитку ініціатив територіальних громад району, до кінця літа стадіон буде повністю облаштовано.
- На недообладнаному стадіоні завжди збирається багато молоді, особливо у вихідні дні. Тому його давно потрібно довести до ладу. До того ж нещодавно у нас організували міні-футбольну команду, яка вже має і спортивну форму, і сітки на ворота. Ми провели міні-футбольний турнір пам’яті Т. Г. Шевченка, плануємо організувати ще один напередодні Дня матері. Тож до облаштування спортивного май­данчика долучаться і наша молодь, і всі ті, кому не байдужий розвиток села, - зазначила Ірина Парфенюк.
Бущанці планують «окультурити» територію, розчистити її від аварійних дерев та впорядкувати стадіон. Доб­ре, що до цієї справи долучаються і депутати районної ради, і керівники місцевих сільськогосподарських підприємств. Загалом на облаштування майданчика заплановано використати близько 32 тис. грн. У разі перемоги в конкурсі проектів територіальних громад району 30 % від цієї суми буде виділено з місцевого бюджету.
Важливо й те, що на сільському спортмайданчику у теп­лу пору року проводять уроки фізвиховання для учнів Бущанської ЗОШ, яку відвідує 99 школярів. Тож така добра справа стане ще й гарною інвестицією у здоров’я дітлахів.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry