За попередніми даними, у 2015 році викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення, порівняно з 2014 р., зменшилися на 11,6 % та становили 10,2 тис. т. У сумарній кількості забруднюючих речовин в атмосферу потрапило 2,8 тис. т діоксиду азоту, 1,9 тис. т оксиду вуглецю, 0,8 тис. т діоксиду сірки, 0,7 тис. т метану. Крім того, від стаціонарних джерел забруднення в атмосферне повітря потрапило 1,2 млн. т (на 3,7 % менше, ніж у 2014 р.) діоксиду вуглецю, який впливає на зміну клімату. Протягом 2015 р. одним підприємством області в середньому було викинуто 39,8 т забруднюючих речовин проти 60,9 т у 2014 р.
Основними забруднювачами атмосферного повіт­ря в області у 2015 р., як і в попередні роки, були ПАТ «Рівнеазот», ПАТ «Волинь-Цемент», філія «Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» Рівненське лінійне виробниче управління», ТзОВ «Агроконцерн», ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТзОВ «Свиспан Лімітед».
Щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення у розрахунку на 1 км2 території області склала у 2015 р. 510,2 кг проти 577,1 кг у 2014 р., обсяги викидів на одну особу населення - 8,8 кг проти 10 кг.
Головне управління
статистики у Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити