отримала Мізоцька амбулаторія загальної практики сімейної медицини, тож тепер медики користуватимуться мікроскопом та аквадистилятором.
Кошти на закупівлю мед­обладнання виділили з Мізоцького селищного бюджету. Сума субвенції склала 20 тисяч гривень. Оскільки необхідне обладнання прид­бали за допомогою системи електронних закупівель «Prozorro», вдалося ще й зекономити певну суму коштів. Тож медпрацівники сподіваються, що з Мізоцького селищного бюджету зможуть виділити додаткові кошти, щоб придбати ще й бінокулярний мікроскоп для лабораторії.


Як зазначив головний лікар Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги Олег Сумко, і мікроскоп, і дистилятор - дуже потрібне придбання, адже значно полегшить роботу медперсоналу.
- По дистильовану воду тепер до Мізоча приїжджатимуть і з Будеража, і з Дермані, і зі Ступно, адже там немає аквадистиляторів. Така вода використовується в роботі лабораторії для стерилізації інструментів. Тож цінність його висока, - переконаний Олег Ярославович.
У рамках субпроекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб систем кровообігу у Рівненській області у 2015-2020 рр.» заплановано також капітальний ремонт приміщення Мізоцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
До слова, Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги надіслав листи-звернення щодо виділення субвенцій з місцевих бюджетів і до інших сільських рад. Торік за такою ж схемою Богдашівська сільрада профінансувала реконструкцію ФАПу в Орестові, Здовбицька – комп’ютеризацію сільської амбулаторії та придбання апарата для визначення функцій дихальної системи. На черзі закупівля медичного обладнання для ФАПів сіл Копиткове, Новомильськ та Степанівка. Копитківська сільська рада для цього виділила зі свого бюджету 20 тисяч гривень.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry