відбувся 29 березня у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 5. Організували захід активісти місцевого осередку Цивільного корпусу «Азов» за підтримки відділу освіти РДА.
Символічно, що гру на тему «Українська Революція 1917-1922 років», приурочену до 143-ї річниці з дня народження Миколи Міхновського, проводили саме у цій школі. Адже тут у 20-х роках ХІХ ст. перебували Симон Петлюра та Євген Коновалець.


У брейн-ринзі взяли участь учні Здолбунівських гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 3, № 4 та № 5. Переможцем стала команда Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Друге місце здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, а третє - ЗОШ І-ІІІ ст. № 5. Кожна команда отримала подяку за участь у грі, а призери - ще й подарунки: книги з історії України, альбоми та записники.
Організатори впевнені, що захід неабияк посприяє національно-патріотичному вихованню молоді.
- Ця гра засвідчила достойний рівень знань школярів з історії України, зокрема щодо подій та діячів Української революції 1917-1922 років. Плануємо провести подібні турніри серед старшокласників ЗНЗ усього району, а не лише міських шкіл, – зазначив організаційний референт обласного осередку ЦК «Азов» Дмитро Сирота.
Інформаційна служба
Цивільного корпусу «Азов»
м. Здолбунів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити