Біля виставки-інсталяції.

Напередодні Міжнародного дня театру, 25 березня, учасники здолбунівської театральної студії «Кажан» БКЦ влаштували фотовиставку-інсталяцію «Театральні емоції».
Театрали підійшли до організації святкування неординарно, як і належить творчим людям, - влаштували імпровізовану сцену у холі на другому поверсі БКЦ. Там же розмістили фотовиставку зі світлинами з театрального життя трупи.


На імпровізованій сцені театрали показали уривки з власних вистав «Театр одного глядача», «Коли сплячий прокинеться», «Детектор брехні». У перервах між ними публіку розважали музиканти Микола Оксенчук та Олександр Гефтер, нова учасниця театральної трупи Валентина Теребійчук, актор студії Андрій Шуманський-Банацький. А режисер студії «Кажан» Василь Гізун неабияк розвеселив присутніх гуморескою івано-франківського гумориста Миколи Савчука «Як нам світло вимикали».
Тож глядачі мали змогу на півтори години зануритися у світ театру та забути про щоденні турботи.
Фотовиставка продовжує діяти, тому кожен охочий може її переглянути ще протягом наступного тижня.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити