Під час заходу в бібліотеці.

 

У наш час надзвичайно гострою є проблема зростання кількості хворих на туберкульоз не тільки в Україні, а й в усьому світі. Щороку в нашій країні реєструють майже 32000 нових хворих. Ця підступна хвороба дуже важко лікується та часто призводить до смерті при невчасному зверненні до лікаря, чи при неправильному лікуванні. Отож, кожна людина повин­на знати, як уберегтися від цієї недуги і що робити, якщо хворобу у неї виявили.
У Мізоцькій міській бібліотеці 23 березня відбувся просвітницький захід «Зупинимо туберкульоз», на якому були присутні люди різного віку - діти, молодь, дорослі.
Розповідала про причини виникнення хвороби, симптоми та методи лікування представник відділу у справах молоді та спорту РДА, керівник клубу за місцем проживання «Зоресвіт» Ольга Григорівна Терещенко.


Присутні з інтересом слухали про те, як уберегтися від туберкульозу, при яких симптомах необхідно негайно звертатися до лікарів, а також переглянули відеоматеріали про стан боротьби з цією соціально небезпечною хворобою в Україні. Спеціально для дітей продемонстрували мульт­фільм про підступну паличку Коха та Всесвітню програму DOS, спрямовану на подолання епідемії туберкульозу.
Крім того, учасники заходу переглянули виставки малюнків і книг «Ваше майбутнє у ваших руках», які оформили працівники бібліотеки і де були розміщені видання про оздоровчу фізкультуру, корисне харчування, народну медицину, а також публікації і малюнки про вплив шкідливих звичок на організм людини.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою.

Comments are now closed for this entry