Відтепер батькам новонароджених не доведеться бігати по кабінетах чиновників, щоб отримати свідоцтво про народження малюка. Адже цей документ нині вручають просто у пологовому будинку.
З березня 2016 року відділ державної реєстрації актів цивільного стану Здолбунівського районного управління юстиції здійс­нює прийом документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видає свідоцтва про народження у визначені дні в пологовому відділенні Здолбунівської центральної районної лікарні.
Сімнадцятого березня у пологовому відділенні Здолбунівської ЦРЛ свідоцтва про народження дітей вперше отримали батьки п’яти малюків - хлопчика та чотирьох дівчаток. Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань реєстрації Неля Ковальова переконана, що це - дуже хороша новація.


- Для батьків такий сервіс є дуже зручним. Це саме та європеїзація, до якої
ми рухаємося. Керівництво Здол­­бунів­ської РДА підтримало нас у впровадженні такого сервісу. А колектив пологового будинку взяв на себе місію зустрічати гостей, працівників відділу РАЦСу, які видаватимуть свідоцтва, - стверджує Неля Ковальова.
Молоді матусі розповідають, що таке нововведення їм до душі. Адже процес отримання документа знач­но спростився. Подружжя Яришко, батьки новонародженої Вероніки, кажуть, що новий сервіс їм до вподоби.
- Нам дуже сподобалося. Швиденько отримали свідоцтво, нам не довелося бігати по кабінетах. Тож дякуємо за новий сервіс, - зазначила молода матуся Ліна Яришко.
Минулого тижня сервіс видачі свідоцтв про народження у пологових будинках запрацював також у Дубно, Сарнах, Березному та Кузнецовську.
Ірина САМЧУК.
На фото: під час церемонії вручення свідоцтв.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити