Упродовж січня-березня 2016 року на Рівненщині проходив ХІІІ обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості. Захід цей традиційно мав на меті пропагування кращих здобутків та інноваційних напрацювань освітян, поширення їх творчих досягнень, пошук ефективних шляхів удосконалення навчально-виховного процесу, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти області.
Приємно, що серед переможців конкурсу є і педагоги Здолбунівщини. Так, другі місця у конкурсі посіли практичний психолог Дерманського НВК Галина Пилипчук (номінація “Практична психологія”) та заступник директора Мізоцького НВК Наталія Лахман (номінація “Етика”).


Дипломами Рівненського обласного інституту післядип­ломної педагогічної освіти за актуальність змісту та практичне спрямування методичних розробок відзначено учителя початкових класів Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентину Бандюк (номінація “Образотворче мистецтво”), учителя музичного мистецтва Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Анжелу Змієвську (номінація “Музичне мистецтво”) та заступника директора Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Мирославу Хомич (номінація “Основи здоров’я”).
За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, такий конкурс дає можливість педагогам представити свої найголовніші творчі досягнення, обмінятись досвідом, а також сприяє професійній самореалізації вчителів.
За інформацією відділу освіти
Здолбунівської РДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити