Сьогодні дедалі частіше чуємо, що діти менше читають, надаючи перевагу перегляду телепрограм чи комп’ютерним розвагам. Отож, перед бібліотекарями постає завдання - заохотити юних користувачів книгозбірень до читання. Адже книга - джерело пізнання світу, народної мудрості, яке спонукає думати, творити, фантазувати. Книга була і залишається носієм культури.
Бібліотекарі докладають багато зусиль, щоб спілкування з книгами було цікавим для читачів, приносило задоволення. Працівники біб­ліотек, окрім того, що проводять різні літературні вечори, літературні години, вікторини, творчі акції, створюють у книгозбірнях клуби за інтересами.


Так, у публічно-шкільній бібліотеці села Новомильськ цього року розпочав роботу клуб «Книголюб». Мета його діяльності - залучення школярів до бібліотеки завдяки популяризації художньої і пізнавальної літератури шляхом запровадження у бібліотечну практику різноманітних форм роботи. Творчою скарбничкою клубу стануть майстер-класи, в ході яких кожна дитина зможе проявити свій творчий потенціал та продемонструвати свої здіб­ності.
Упродовж березня в нашій книгозбірні триває акція: «Книга в дарунок рідній бібліотеці». Участь у ній можуть взяти усі бажаючі.
Оксана ДМИТРУК,
завідуюча ПШБ с. Новомильськ.

На фото: учасники клубу «Книголюб» Новомильської ПШБ.

Comments are now closed for this entry