Минулої п’ятниці, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, у Здолбунівському військкоматі нашим землякам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, отримали статус учасника бойових дій та перебувають на обліку в Здолбунівському районному військовому комісаріаті, вручили заслужені відзнаки. Нагородили воїнів заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов та військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату Олексій Ємченко.
Медаллю «Захиснику Віт­чизни» нагороджено Володимира Баласа, Олександ­ра Джурика та Віталія Демчишина. А Олександру Журику вручили відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак «За військову доблесть». Ще 110 військовослужбовців отримали цього дня нагрудні знаки «Учасник АТО» за особисті заслуги перед Батьківщиною, мужність і відвагу під час виконання своїх службових обов’язків, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби.
Цього дня бійці, яким пощастило повернутися додому, вшанували Хвилиною мовчання пам’ять полеглих – і своїх побратимів-солдатів, і тих, хто довіку залишився у лавах Небесної Сотні.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити