Як відомо, у Здолбунові діють кілька служб радіотаксі. І не секрет, що між ними ведеться неабияка конкуренція у боротьбі за клієнтів. Прикладом того, наскільки жорсткою і навіть жорстокою стала ця конкуренція, свідчить нещодавній факт побиття працівника служби радіотаксі «Фара» М. Коломійцева. В ніч з 12 на 13 жовтня він на власному автомобілі «Опель-Кадет» їхав на виклик. Біля кафе «Імперія» працівник іншої служби радіотаксі «2-44-04»
О. Климчук вчинив на нього розбійний напад, мотивуючи це тим, що М. Коломійцев перехоплює його клієнтів. На пропозицію останнього вирішити непорозуміння мирно О. Климчук, за словами М. Коломійцева, відповів кулаками: бив по обличчю, голові, тулубу, а коли повалив на землю - ще й ногами по життєво важливих органах. Мало того, він проник у салон автомобіля потерпілого, забрав посвідчення водія (до речі, його наступного дня у нього вилучили працівники міліції).
В результаті побиття М. Коломійцев потрапив до лікарні з діагнозом: множинні забої тулуба, гематоми м’яких тканин голови, струс головного мозку, гематома лівого ока, забійні рани повік.
Слід додати, що нападник - колишній працівник міліції і, напевно, добре знав, що чинить протизаконно. З боку ж постраждалого не було навіть спроби дати відсіч нападнику, бо він - священик і цього, за церковними правилами, йому не дозволяє його сан.
Цікаво, яку оцінку цьому випадку дадуть правоохоронні органи?
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry