На фото: учасниці клубу «Рушничок».

Нещодавно відбувся схід села Мала Мощаниця за участю голови Здолбунівської районної ради Олега Євгенійовича Дацюка. Однією з основних тем на цих зборах стала актуальна нині для всієї України децентралізація. Саме про різноманітні аспекти цього процесу і перспективи його втілення у нашому краї присутнім розповіли Олег Євгенійович Дацюк та голова Ступнівської сільської ради Микола Олександ­рович Пільганський. Йшла мова й про ремонт і прокладання доріг.


Голова Маломощаниць­кої сільської ради Василь Володимирович Нікітюк висвітлив питання про соціально-економічний розвиток села.
Також під час сходу сельчан порадували своєю творчістю учасниці клубу за інтере­сами «Рушничок», яких уже не один рік об’єднує щире бажання відродити давно забуті українські звичаї й обряди. Із завмиранням серця присутні слухали наших майстринь, які співали старовинні українські пісні. Коли ж наприкінці свого виступу жінки з «Рушничка» виконували духовний гімн «Боже великий, єдиний...», усі присутні в залі встали і приєдналися до їхнього співу.
Завідуюча Маломощаницькою публічно-шкільною бібліотекою провела для учасників зборів інформаційну годину «Болить в душі Афганістан», приурочену до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Надія ІГНАТЬЄВА,
завідуюча ПШБ
с. Мала Мощаниця.

Comments are now closed for this entry