24 лютого 2016 року о 10.00 у сесійній залі районної ради (м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14) відбудеться четверта сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання.
На сесію запрошуються депутати районної ради, депутати Рівненської обласної ради від Здолбунівського району, голова та заступники голови районної державної адміністрації, сільські, селищний та міський голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники силових структур району, керівники районних установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити