Жителі Копитківської сільради таки зможуть позбавитися від заборгованості за водопостачання, яка утворилася в першому півріччі минулого року.
Саме з території цієї сільської ради підприємство «Рівнеоблводоканал» постачає для жителів Рівного воду. Як наслідок, у криницях селян з Копиткового та Новомильська вона уже давно зникла. Тож її постачали централізовано, і аж до кінця 2014 року споживачі за водопостачання не сплачували. Однак вже у 2015 році, у зв’язку зі змінами в законодавстві, рахунки за воду жителям цих сіл знову почали надходити. Незважаючи на тривалі обурення з цього приводу, зрештою селяни таки погодилися укласти договори з «Рівнеоблводоканалом» з липня 2015 року. Тож за водопостачання вони тепер справно сплачують. Проте заборгованість за перші місяці року досі «висить».


На засіданні бюджетної комісії Рівненської обласної ради голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук доповів її членам про ситуацію із заборгованістю та запропонував схему для її погашення за рахунок коштів з обласного бюджету.
- Наші села постраждали внаслідок водозабору, тому їх жителям потрібно допомогти. Ми просимо у депутатів обласної ради поповнити статутний фонд водоканалу на 162,06 тисяч гривень, тобто на суму боргу селян перед підприємством, - зазначив Сергій Кондрачук, уточнивши, що натомість «Рівнеоблводоканал» зможе списати утворену заборгованість, та не звертатиметься до суду щодо її погашення.
Депутати облради пообіцяли вивчити ситуацію комплексно та допомогти селянам впоратися з цією проблемою. До того ж схожа ситуація склалася і в інших селах області, де також відбувається водозабір.
До речі, на цій же комісії розглядали ще одне питання, актуальне для жителів району. Мова йде про будівництво дороги від Новосілок до Тайкур. Цей шлях важливий для жителів кількох віддалених від нашого райцентру сіл, адже він з’єднає їх з обласним центром «напряму». Голова райдерж­адміністрації повідомив, що наразі немає жодних перешкод для того, щоб цьогоріч згадана дорога таки була збудована. На цю статтю витрат передбачено понад 9 млн. гривень.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry