Олександр СЄРГЄЄВ та Олександр СКОРНЯКОВ (зліва направо).

передали американські благодійники

Минулого тижня на Донбас, а саме до Красногорівки, зі Здолбунівщини вирушила багатотонна фура з гуманітарною допомогою, кошти на яку надали українці, що проживають у Сполучених Штатах Америки. «Гуманітарку» відвезли жителям Сходу України.
Відповідальну і небезпечну місію доставки вантажу виконали водій Олександр Сєргєєв та спів­організатор цієї поїздки Олександр Скорняков. Благодійники завантажили автомобіль дровами та провізією. Всю «гуманітарку» закупили на Здолбунівщині.


Загалом на придбання та доставку допомоги благодійники витратили 2,5 тисяч доларів. До слова, на Схід два Олександри рушили уже вдруге. Кілька тижнів тому вони відвезли східнякам дрова, пічки буржуйки та 310 ящиків продуктів харчування на загальну суму близько 100 тисяч гривень.


- У Красногорівці залишилося мало місцевих, - розповів один з організаторів цієї акції Олександр Скорняков, - тому продуктів, доставлених під час першої поїздки, вистачило майже на все місто. У ящиках був суттєвий продуктовий набір, до якого входили пляшка олії, 2 кг цукру, 3 кг борошна, понад кілограм сала, 4 пачки вермішелі, по пачці круп (ячної, пшеничної, перлової та рисової), консерви, згущене молоко, по 2 пачки масла та маргарину. Всього 18 найменувань продуктів.
Тоді чоловіки були просто шоковані умовами, у яких нині живе населення Сходу. Кажуть, що у багатоквартирних будинках на п’ять поверхів позалишалося тільки по 4-5 сімей. Там відсутні вода, світло, газ. Тому східняки були безмежно вдячні за допомогу.
Днями учасники поїздки, на щастя і цього разу вдалої, благополучно повернулися додому.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити