Цього навчали школярів

У рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. і Мізоцького НВК 10 лютого провели лекції та бесіди щодо надання першої домедичної допомоги потерпілим від травм та ушкоджень. Дітей також ознайомили з основними правилами безпечної життєдіяльності у побуті, організували для них ігротеку з профілактики негативних тенденцій поведінки. Школярів залучили і до практичного заняття з правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів із демонстрацією муляжів боєприпасів та засобів захисту. Крім того, у школи передали інформаційні брошури і пам’ятки.


З дітьми під час інформаційно-профілактич­них занять, якими було охоп­лено 260 осіб, працювали директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ф. Павлова та провідний спеціаліст-юрисконсульт Здолбунівського РЦ СССДМ О. А. Александрова, голов­ний спеціаліст Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Б. Нікольченко і волонтер цього ж центру К. В. Нікольченко, голова Здолбунівської районної організації Товариство Червоного Хреста Украї­ни М. М. Бєлікова, старший сапер групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області М. В. Лукашко та представник прес-служби ГУ ДСНС України у Рівненській області Д. І. Мельник.

Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського
РЦ СССДМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити