Десятого лютого у залі засідань Здолбунівської міської ради відбулось жеребкування з розподілу земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, та сім’ями, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції.
Список учасників жеребкування попередньо було погоджено робочою групою учасників АТО та постійною депутатською комісією міськ­ради з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.


Отож, у жеребкуванні на розподіл 42 земельних ділянок, розташованих у масиві по вулиці Коперника, які передадуть у власність безоплатно, взяли участь п’ять родин загиб­лих в антитерористичній операції воїнів та 37 бійців АТО, які проживають у Здолбунові. Щоправда, багато хто зі списку воїнів-претендентів на виставлені на жеребкування земельні ділянки зараз проходить службу вже за контрактом, тож за них жеребки витягали рідні.
Дані про номери та площу земельних ділянок буде внесено до проекту рішення, яке розглядатимуть на черговій сесії міської ради 16 березня 2016 року. І після його прий­няття учасники АТО зможуть розпочати виготовлення технічної документації на отримання землі.


Звісно, 42 ділянки мало, аби забезпечити реалізацію законного права усіх воїнів АТО зі Здолбунівщини на безоплатне отримання землі. Тим паче, що і заяв відповідних від бійців на сьогодні є вже знач­но більше. Але ж цього разу жеребкуванням і розподілили лише першу чергу ділянок, які планують виділити учасникам АТО. І, як запевнили у міській раді, там працюватимуть над вирішенням цього питання й надалі, пріоритетно прагнучи забезпечити ділянками насамперед здолбунівчан.
Ольга ЯКУБЧИК.

На фото: під час жеребкування.
Фото Ольги КЛИМКОВИЧ.

Comments are now closed for this entry