Цю високу урядову відзнаку і нагрудний знак до неї за сумлінну багаторічну працю у соціальній сфері днями вручили директору Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяні Федорівні Павловій.
Тетяну Федорівну, яка вже два десятиліття очолює колектив Здолбунівського РЦ СССДМ, що, до речі, є одним з кращих на Рівненщині, знають у нашому краї не лише як чудового професіонала, а й як щиру, душевну людину, громадсько активну і творчу особистість. Т. Ф. Павлова - депутат Здолбунівської міської ради, член президій районної організації Товариства Червоного Хреста України, Спілки жінок Рівненщини, районної ради ветеранів війни і праці, почесний член районної організації Спілки ветеранів Афганістану, а також член Націо­нальної спілки журналістів України. Чимало наших земляків вдячні їй за моральну підтримку і за те, що зуміла і допомогла їм змінити долю на краще.
Щиро вітаємо Тетяну Федорівну з нагородою і зичимо їй нових успіхів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити