Відбулися загальноучилищні батьківські збори у Здолбунівському ВПУЗТ. Питання їх порядку денного стосувалися організації навчально-виробничого та виховного процесу у закладі. Тож в ході зборів підбили підсумки зробленого за 2015 рік у цих напрямках.
Директор училища Р. І. Шевчук проінформував про використання спонсорських коштів, за які вдалося чимало зробити для вдосконалення навчально-матеріальної бази закладу, створення умов для якісного навчання та набуття професійної майстерності в ньому. Керівник відзначив, що вже три роки поспіль училище утримує перше місце серед професійно-технічних навчальних закладів області у питанні комп’ютеризації та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виробничий процес. Приємною несподіванкою стала й інформація про перемогу закладу серед ПТНЗ Рівненщини за підсумками рейтингової діяльності минулого року. Попри складні часи, що настали зараз для профтехосвіти, ВПУЗТ і надалі працюватиме над покращенням підготовки висококваліфікованих кадрів, наголосив Р. І. Шевчук.


Кращих учнів було нагороджено грамотами, а призерів конкурсів професійної майстерності - ще й цінними подарунками.
Традиційно збори завершив тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Присутня на заході методист Рівненського навчально-естетичного центру Л. М. Сидорчук, відмітила майстерність художніх колективів училища та вручила подяки керівникам гуртків.
Сподіваємося, що батьки, які у день зборів побували в училищі, отримали приємні враження. До речі, різнобічні таланти своїх синів і доньок вони мали змогу оцінити і під час перегляду виставок робіт учасників декоративно-прикладних гуртків «Вишивайка» та «Hand made», зразків слюсарного інструменту, виготовлених під час уроків.
В організації та проведенні загальноучилищних зборів посприяла директор будинку культури ПАТ «Волинь-Цемент» Н. В. Давидюк.
Оксана БАЮН,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ВПУЗТ.

Comments are now closed for this entry