Під час особистого прийому громадян.

Цього тижня до голови обласної ради Володимира Ковальчука під час особистого прийому громадян звернулося більше десятка жителів Рівненщини.
Були серед них і наші земляки. Зокрема директор П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Марія Щебет звернулася до голови обласної ради з проханням посприяти в будівництві дитячого садочка у селі, а також в облаштуванні внутрішніх санвузлів у приміщенні школи.
Після розмови з директоркою школи Володимир Ковальчук відразу ж зв’язався з керівництвом району та місцевими депутатами, доручив їм розглянути можливість встановлення санвузлів вже найближчим часом та вивчити можливість фінансування будівництва дошкільного навчального закладу з обласного та районного бюджетів у наступному році.
Також керівника обласної ради просили забезпечити робочими місцями медиків, які можуть позбутися роботи в результаті реорганізації Здолбунівської залізничної лікарні. Володимир Ковальчук запевнив, що особисто контролює це питання.


Нагадаємо, голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук проводить особистий прийом громадян у перший понеділок місяця, перший заступник голови обласної ради Микола Драганчук – у другий понеділок місяця, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський – у третій понеділок місяця. Прийом громадян з особистих питань проводиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 301, з 10.00 до 13.00. Записатися на особистий прийом можна напередодні дня прийому у п’ятницю з 9.00 до 16.00 та у день прийому – з 9.00 до 9.30. А також за телефоном (0362) 695-239.
За інформацією прес-служби
Рівненської обласної ради.

Comments are now closed for this entry