Волонтерська група підготувала до відправки чергову партію допомоги солдатам-землякам.

Дякуємо всім, хто за період з 24 листопада 2015-го по 27 січня 2016 року долучився до збору коштів для солдатів-земляків: О. Семенюк за 100 грн., О. Шенерюк за 100 грн., С. Сапожніковій за 1000 грн., М. Шаруді за 200 грн., Копитківській ЗОШ за 431,25 грн., підприємцям та покупцям ринку «Катеринівський» за 1800 грн., В. Рудій за 100 грн., О. Лобаніч за 400 грн., Т. Салюк за 200 грн., В. Сис за 400 грн., Здолбунівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 200 грн., прихожанам Свято-Успенського храму УПЦ КП за 906 грн., молодіжному хору Свято-Успенського храму УПЦ КП за 2000 грн., колективу Білашівського НВК за 706 грн., хору церкви Св. Апостолів Петра і Павла
м. Здолбунів за 400 грн., прихожанам Свято-Казанської парафії м. Здолбунів за 1000 грн., Л. Маланчук за 200 грн., колективу локомотивного депо м. Здолбунів за перераховані 11 тис. грн. та усім благодійникам за 4400 грн., які було перераховано на рахунок благодійного фонду «Допомога військовослужбовцям Здолбунівщини».
Особлива подяка працівникам Здолбунівського районного будинку культури за 400 грн. та організоване благодійне різдвяно-новорічне свято, під час якого було зібрано 855 грн., а також клубу села Білашів за 300 грн. та учителям Гільчанської ЗОШ за 500 грн.


Із зібраних коштів на потреби солдатів витрачено: 6000 грн. - на берці, 2280 грн. - на зимові спальники, 2970 грн. - на радіостанції, 4445 грн. - на утеплені форми, 940 грн. - на термобілизну, 550 грн. - на лікарські засоби, 719 грн. - на доставку багажу ТОВ «Нова Пошта» для солдатів, які перебувають у зоні АТО.
Волонтерська група дякує керівнику - І. Давидюку та колективу ПАТ “Волинь-Цемент” за придбаний двожильний кабель для солдатів, які захищають нашу державу у складі 14-ї окремої механізованої бригади, котра зараз перебуває на передовій позиції в Донецькій області (Красногорівка); О. Андріюку - керівнику Мізоцького м’ясопереробного підприємства “Мізочпродукт” за фасовані продукти харчування у вакуумній упаковці;
Л. І. Поліщук. за консервацію та печиво; Т. Салюк за печиво, цукерки, консервацію, сало; Р. Кулеші за в’язані шкарпетки; солдату В. Боровику, який віддав наколінники; колективу та учням Копитківської ЗОШ за сформовані подарунки до різдвяно-новорічних свят; колективу аптеки «Рівнеліки» за лікарські препарати: 10 уп. парацетамолу, 2 уп. омепразолу, 5 уп. грип-го, 5 уп. ринза-хотсип, аспірину, а також 3 пари гумових чобіт та устілок вартістю 375 грн. і 1 уп. фармацитрону, вартість якої 95 грн; волонтеру з м. Київ Іванні Слободянюк за планшет, придбаний для солдата В. Данюка; головам та мешканцям Маломощаницької, Копитківської, Бущанської, Богдашівської, Новосілківської, Дерманської Першої сільських рад за організований збір продуктів харчування.
Особлива вдячність працівникам Здолбунівського районного військового комісаріату за неодноразову допомогу під час відправки пакунків для наших солдатів-земляків, а саме - у транспортуванні запакованих нами посилочок на “Нову Пошту”.
Дякуємо усім, хто відгукнувся на наші заклики, бо зав­дяки вам ми закупили і відправили все необхідне для наших військових.
До речей, яких потребували наші солдати-земляки, додались численні ящики з вашою допомогою - від кави-чаю, консервації, круп до предметів гігієни, білизни і шкарпеток - і, звичайно, все це “приправлене” листами і малюнками маленьких патріотів. Уже за день-два, як пообіцяли на “Новій Пошті”, хлопці зможуть оцінити все те, що ми зібрали для них разом з вами!
Усього за час роботи групи для потреб солдатів-земляків зібрано 1 млн. 509 тис. 834 грн. 51 коп. та витрачено 1 млн. 502 тис. 187 грн.
За збором і видатками постійно здійснюється конт­роль, ведеться чітка звітність. Кожен житель району може отримати про це інформацію у штабі.
Збір коштів для допомоги солдатам-землякам триває. Координацію його здійснює волонтерська група осіб, відповідальних за збір коштів, яка працює у адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт», що по вул. Незалежності, 11 у Здолбунові. Телефони гарячої лінії – 0982509030; 0977451296.

Comments are now closed for this entry